Універсальна плоскошліфувальна машина по паркету та бетону Вірбел (Італія)

Wirbel_Italy

Плоскошліфувальна універсальна машина Wirbel 2,2 КВт (Італія) призначена для шліфування бетонних та цементно-піщаних стяжок, нівелір мас, паркету, паркетного лаку, а також для вологого прибирання ПВХ, гуми, лінолеуму, каменю, плитки та килимів. Відрізняються високою продуктивністю, надійністю, універсальністю та великою кількістю застосовуваних пристроїв.
Шліфмашина Вірбел: потужність 2200Вт, напруга 230В/50Гц, вага 46кг, швидкість 168 об/хв, диск 400 мм. Дуже потужна та надійна шліфувальна машина, гарантія 3 роки.
Сервісний центр з гарантійного та післягарантійного обслуговування, оригінальних запасних частин та витратних матеріалів знаходиться за адресою: місто Київ, пр-т Науки, 31 тел. 066 2979065.

На універсальну плоскошліфувальну машину Вірбел, Вольф, Колумбус, Джиблі, Кентер, Ромус та ін. встановлюються диски для різних видів робіт:
1.Диск універсальний для шліфування та полірування паркету та бетону 400мм, можна встановлювати алмазні та переможні фрези для бетону, стяжки, граніту та мармуру та шліфувальні круги для паркету, дошки, фанери.
2.Диск для паркету 400 мм, можна встановлювати шліфувальні двосторонні абразивні круги та шліфувальні сітки для паркету, дошки, фанери, старого лаку.
3.Диск для бетону 400 мм, можна встановлювати алмазні та твердосплавні фрези, чашки для шліфування та вирівнювання бетону, граніту, мармуру, цементної стяжки та самовирівнюючих нівелір мас.
4.Диск з мульти головками 400 мм обертаються 5 мульти блоків для встановлення полімерних алмазів (черепашок) та абразивних кіл на липучках для полірування граніту, мармуру, мозаїчної підлоги та паркету.
5.Диск для падів (підтримувач) 400 мм, для встановлення падів (повстяних кіл) різного кольору для полірування паркету, нанесення олії воску, очищення та полірування граніту та мармуру.
При правильному підборі інсталяційних дисків можна виконувати будь-які види робіт для підлоги плоскошліфувальними машинами.

Барабанна шліфувальна машина для паркету СО-206

CO-206_Ukraine

Барабанна шліфувальна машина для паркету СО-206 призначена для шліфування паркетних та інших дерев'яних підлог, а також для зняття з підлоги старої фарби, лаку та забруднень.

Країна виробник Україна
Параметри зі-206
Продуктивність 42 м2/год
Ширина захвату 200 мм
Діаметр барабана 185 мм
Швидкість обертання барабана 3000 об/хв
Напруга 220В
Потужність двигуна 2,2 кВт
Потужність 2,6 кВт
Габарити 1150*400*1000 мм
Вага 68 кг

Комплектація: шліфувальна машина з 206, мішок для пилу, два ключі для барабана, тех. паспорт.
Гарантія виробника 12 місяців. Сервісний центр з гарантійного та післягарантійного обслуговування, оригінальних запасних частин та витратних матеріалів знаходиться за адресою: місто Київ, пр-т Науки, 31 тел. 066 2979065.

Мозаїчно-шліфувальна машина СО-199 (Україна)

CO-199_Ukraine

Мозаїчно-шліфувальна машина СО-199 призначена для шліфування бетону, мозаїчної підлоги, цементних стяжок, очищення та вирівнювання основи підлоги.
Кращих результатів при шліфуванні підлог можна домогтися при використанні на мозаїчно-шліфувальній машині СО-199 алмазних фрез для бетону. Для грубого шліфування бетону використовуються фрези із зерном №0 або №00, для чистового шліфування застосовуються алмазні фрези №1 №2. Набір 6 штук.

Технічні характеристики:
Продуктивність 43м2/год
Ширина шліфування 600 мм.
Потужність електродвигуна 5,5 кВт
Напруга 380 В
Загальна вага 135 кг

Ця категорія машин застосовується для шліфування поверхонь із цементу, каменю, зокрема для роботи на мозаїчних підлогах. Інструмент використовується для попередньої обробки з метою видалення напливів та інших недоробок на бетоні. Також шліфтехніка добре справляється з чистовою обробкою каменю та поліруванням. На машині встановлені диски для отримання шорстких поверхонь з високою здатністю до адгезій до клеючих складів.