Ремонт шліфувальних машин для паркету та бетону

Сервісний центр нашої компанії здійснює гарантійний та післягарантійний ремонт шліфувальних машин по бетону, шліфувальних машин для паркету, циклювальних. барабанних та стругальних машин фірми WIRBEL, WOLFF, KENTER, ROMUS, COLUMBUS та ін.
В наявності оригінальні італійські та німецькі запасні частини та витратні матеріали.
- Ремонт плоскошліфувальних дискових машин (ремонт двигуна, редуктора, заміна ручки, пускового реле, ремонт установочного диска, заміна гуми)
- Ремонт паркетошліфувальних барабанних машин типу СО-206 (ремонт барабана, заміна гуми та центрування, електрообладнання, запасні частини)
- Ремонт мозаїчно-шліфувальних машин СО-199 (запасні частини, алмазні фрези, траверси, лапи, план шайби, кільця)

Оренда шліфувального обладнання

Для виконання ремонту паркету потрібно мати спеціальне обладнання - шліфувальна машина для підлоги. Шліфмашина для паркету коштує не одну тисячу гривень, багато важить і займає чимало місця. Тому купувати таку машину не дуже вигідно. Найбільш оптимальним варіантом буде оренда паркетошліфувальної машини Київ. Послуга: Шліфмашина для паркету оренда Київ надається не один день, тому всі машини перевірені та працюють надійно. Паркетні роботи виконуються за день або за кілька днів, якщо потрібно обробити більшу площу паркету. Прокат паркетошліфувальної машини Київ набагато вигідніший, ніж купівля циклювальної машини. Вам не потрібно думати, куди подіти шліфувальну машину в період між обробками паркету, не потрібно витрачати більше 10 тисяч гривень для покупки нової машини, яка навряд чи себе окупить, якщо простоюватиме. Шліфувальні машини є різних видів. Ми даємо в прокат різні паркетошліфувальні машини, це і плоскошліфувальна машина для паркету, і шліфувальна машина барабанного типу. Шліфувальна машина для паркету допоможе відновити Ваш паркет та повернути колишню красу!

tablica