Про компанію

Компанія SHLIFPOL пропонує великий вибір професійного обладнання для шліфування, полірування та фрезерування будь-яких типів підлог. Ми співпрацюємо з провідними виробниками плоскошліфувальних машин для бетону та паркету WOLFF, WIRBEL, COLUMBUS, KENTER та ін.
Компанія реалізує та надає послуги оренди шліфувальних машин для бетону та стяжки, полірувальних машин для граніту та мармуру, шліфувальних машин для паркету, фрезерувальних машин для бетону та стяжки. Ви завжди зможете купити шліфувальну машину для паркету та бетону за дуже прийнятною ціною.
Фірма має свою ремонтно-технічну базу з сервісним центром з гарантійного та післягарантійного ремонту обладнання. Оригінальні запасні частини та витратні матеріали ми одержуємо безпосередньо з конвеєра заводу виробника. Ціна шліфувальних машин для паркету та бетону завжди відповідає якості.
Компанія реалізує за ціною виробника такі витратні матеріали: купити алмазні фрези для бетону та стяжки, купити чашки алмазні для шліфування гранітної та мармурової підлоги, купити двосторонні шліфувальні круги для паркету та дошки, купити полірувальні сітки та повстяні круги для плоскошліфувальних дискових машин.
У своїй діяльності ми орієнтуємося на високу якість продукції та прийнятні умови придбання.

Наші контакти

Адреса: 03028 м. Київ пр-т Науки, 31
Телефон: (Viber) (068) 523-45-57 (095) 591-69-99 (063) 158-48-96
e-mail: elitpol@ukr.net

Склад – магазин знаходиться за адресою м.Київ, пр-т Науки, 31.
Від метро "ДЕМІЇВСЬКА": автобуси 20, 27; тролейбуси 1, 11 до зупинки Гідрометеорологічна.

Карта місцезнаходження

karta_shlifpol